בילויים בפאטיה

חיי לילה ובילויים בפאטיה

זה פשוט אהבה מהבאט הראשון :-) 

1. מועדון לוציפר Lucifer

מועדון הלוציפר ממוקם כמעט במרכז הוולקינג סטריט של פאטיה ומחולק לשני חלקים בחלקו הקדמי ישנן גם הופעות חיות של להקות מתחלפות ובחלקו האחורי, שם מתרחש האקשן האמיתי, מופיעה להקת הבית הותיקה ומנוגנים שירים עכשוויים. שעות הפעילות הן מ 23 עד השעות הקטנות של הבוקר.

2.  מועדון המיקס Mix Club

מועדון נוסף הוא המיקס, הממוקם בסוף הוולקינג סטריט. מדובר במועדון גדול בקנה מידה אירופאי מושקע מאוד ומלא בעיקר באוכלוסיה של תיירים מרוסיה  ובנות המקום. שעות הפעילות של המועדון נעות בין 23 בלילה עד שעות הבוקר הקטנות.

3. מועדון אינסומניה Insomnia

מועדון חזק מאוד שנפתח בשנים האחרונות הוא קלאב אינסומניה שחדש יחסית למועדונים האחרים בפאטיה, במועדון תקליטן הבית מריץ בעיקר להיטי אמ טי וי, האוס ופופ מיוזיק. המועדון מושקע מאוד ויכול לבייש מועדונים באירופה. במועדון יש שפע של אלכוהול במחיר של 140 בהט למשקה, עלמות חן ותיירים, במועדון ישנם מספר שולחנות ישיבה (שרצוי להגיע מוקדם אם רוצם  לתפוס שולחן). קלאב אינסומניה ממוקם כ 100 מטרים אחרי הלוציפר. שעות הפעילות המועדון הן מ 23 בלילה עד השעות הקטנות של הבוקר

טיפים

ליקטנו במיוחד עבורכם מספר עצות מועילות ממטיילים ותיקים כיצד לעבור את הטיול בפאטיה בכיף שישאיר לכם טעם של עוד וגם יעזרו לכם לעבור את הטיול בריאים ושלמים.

עצה ראשונה  ואולי הכי חשובה תזכרו שאתם אורחים בתאילנד, אתם לא נמצאים במדינה שלכם ותאילנד היא מדינת עולם שלישית, גם אם זה לא נראה כך. בתאילנד עם כל הכבוד שאנחנו ישראלים ואנחנו העם הנבחר, התאילנדים תמיד יעדיפו ברוב המקרים לעזור קודם לתאילנדי מאשר לכל אדם אחר.

 

לאלו מאיתנו שבאו בעיקר לחגוג וליהנות מהשפע ההולך וגדל של עלמות חן שמגיעות לפאטיה בכדי לעבוד (הכרתם במועדון, ברחוב או בקניון אל תשלה את עצמך שהיא חוזרת איתך לחדר בגלל האישיות הכובשת שלך או המבטא הים תיכוני) שלא יהיו לכם טעויות, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלכם בעיר הכיף של המזרח. היא לא באמת התאהבה בכם.

 

גיבשנו מספר כללים פשוטים לגבי האינטראקציה עם “החברה” החדשה שזה עתה הכרתם שעשויים לחסוך לכם הרבה כסף וחשוב מכך כאבי לב.

 

כלל ראשון:  אל תאמינו למילה שהיא אומרת. כולן בחורות טובות וכולן עובדות בבית מלון, קופאית בבר, או אפילו בבית חולים.

 

כלל שני: אל תתאהבו, לפני שאתם מגיעים לפאטיה שימו את הלב (לא את השכל ולא את הדרך ארץ)) בכספת בכניסה לעיר.

 

כלל שלישי: “בן לוקח בת, בת לוקחת 1,000 באט”. תמיד תשלמו, כאשר רצוי להסדיר את המחיר באלגנטיות לפני שאתם מתקדמים לכיוון החדר, אם היא לא מבקשת כסף תהיו אדיבים ותתנו לה כמה מאות בהטים, זה ישתלם לכם אח”כ.

 

כלל רביעי: היא אולי “מבלה” עם גברים עבור תשלום, אבל קחו בחשבון שחלקן הגדול מגיע ממציאות כלכלית קשה, אל תשכחו שהיא בנאדם ושגם לה יש רגשות, תתייחסו אליהן בכבוד, אתם לא רוצים לראות תאילנדית עצבנית  ובטח לא את החברים "הנחמדים" שלה.

 

כלל אחרון חביב: תמיד לבשו כובעון, לא על הראש הגדול, אלא על הקטן. יש בתאילנד שפע של מחלות מין ואחוז נשאיות האיידס באזורי התיירות הוא גבוהה משמעותית.

 

תצמדו לעצות האלו ושיהיה לכם טיול מהנה - הקפה כבר מוכן... מחכים רק לכם :-)

 

08-41117050
נבנה ע"י פתרונות אינטרנט